You are here: Home > Bez kategorii > Uszkodzenia w pokoju hotelowym? Warto je zgłaszać.

Uszkodzenia w pokoju hotelowym? Warto je zgłaszać.

Uszkodzenia w pokoju hotelowym, bardzo często nie powodują w nas żadnej reakcji. Wchodząc do takiego pokoju i widząc uszkodzenia w pokoju, w którym będziemy mieszkać, często nie reagujemy. Nie przejmujemy się czymś, co jest pęknięte, poplamione czy w jakiś inny sposób uszkodzone, wychodząc z założenia, że w pobycie nam to specjalnie przeszkadzać nie będzie, wiec nie ma sensu tym się przejmować. Oczywiście nie można takiemu myśleniu odmówić logiki, jednak mimo wszystko należy takie uszkodzenia jak najszybciej zgłosić. Dlaczego? Powód jest prosty. To nie my będziemy wtedy o nie posądzani.

Załóżmy, że obsługa hotelu nie ma wiedzy o tych uszkodzeniach, nikt nie zwrócił na nie uwagi. Jeśli uszkodzenia zostaną odkryte podczas naszego pobytu, wina może spaść na nas, koszty naprawy uszkodzenia mogą być dla nas pewnym zaskoczeniem, ale będziemy musieli je zapłacić.

Z tego powodu, po pierwszym wejściu do pokoju hotelowego, warto pobieżnie obejrzeć, w jakim jest stanie. Nawet, jeśli drobne rzeczy będą uszkodzone, od razu należy to zgłosić. Jeśli to zrobimy, nikt nie będzie nas podejrzewać o to, że to, co się stało w pokoju to nie wina nasza, czy gości, których do hotelu zaprosiliśmy. W każdym innym przypadku może być inaczej.

Comments are closed.