You are here: Home > Bez kategorii > Rezerwacje noclegu warto potwierdzać.

Rezerwacje noclegu warto potwierdzać.

Rezerwacja noclegu w hotelu, może być przez nas dokonana na wiele sposobów. Możemy wysłać wiadomość email, zadzwonić, dokonać rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej hotelu lub strony internetowej, na której rezerwować można noclegi w wybranych hotelach. Bez względu na formę rezerwacji, jeśli będzie przeprowadzona właściwie, otrzymamy jej potwierdzenie. Jeśli jednak chcemy mieć pewność, że nasz pokój na nas czeka, tuz przed wyjazdem, a najlepiej w dzień poprzedzający nasz nocleg, warto zadzwonić i potwierdzić rezerwacje.

Obsługa hotelu najczęściej działa bezbłędnie, ale może zdarzyć się inaczej. Pokój może okazać się niezarezerwowany, ktoś z obsługi mógł się pomylić i na przykład odwołać rezerwację naszego pokoju. Z różnych powodów może okazać się, że jesteśmy w obcym miejscu, w nowym hotelu, gdzieś daleko od domu, a nasza rezerwacja nie istnieje, co więcej miejsc noclegowych w danym hotelu nie ma, gdyż wszystkie są po prostu zajęte.

Oczywiście taka sytuacja nie należy do przyjemności, w naszym interesie, zatem jest pilnowanie, by tak nie było. Warto więc pytać o swoją rezerwacje, co więcej, informować mniej więcej, kiedy dotrzemy do hotelu, by ktoś nie uznał, ze nie dojechaliśmy i nie anulował rezerwacji.

Comments are closed.