You are here: Home > Bez kategorii > Hotel. Wypada troszczyć się o pokój.

Hotel. Wypada troszczyć się o pokój.

Pobyt w hotelu w wielu ludziach powoduje rozluźnienie obyczajów. W pierwszej kolejności zaczyna się to objawiać brakiem troski o pokój. Z logicznego punktu widzenia ma to sens. W końcu to nie jest nasze. Skoro jednak spędzamy czas w pokoju, nocujemy tam, warto zadbać to miejsce.

Nie ma znaczenia, czy spędzamy w hotelu dobę czy więcej. W dobrym tonie jest troska o miejsce, w którym przebywamy. Nic się nam nie stanie, jeśli w pokoju niczego nie zniszczymy. Unikniemy celowego lub przypadkowego brudzenia pokoju. A jeśli już się zdarzy, nic się nie stanie, jeśli po sobie posprzątamy, nie myśląc, czy są w hotelu sprzątaczki czy nie. Oczywiście są osoby, które potrafią się zachować, a przy zdawaniu pokoju, poinformują jeszcze, że przy okazji za sprzątaczkę wyniosły śmieci. Nie każdy jednak taki jest, w przeciwieństwie do takich osób, w hotelach pojawiają się również tacy, którzy nie hamują się przed brudzeniem w pokoju. Nie należy naśladować ich zachowania.

Wchodząc do pokoju hotelowego, pomyślmy po prostu, że staje się on na chwile naszym domem i zachowujmy się tak, jakby tak było. Czystość, kulturalne zachowanie to coś, co powinno być naturalne, bez względu na miejsce pobytu. W hotelu również.

Comments are closed.